אודותינו

משרד עורכי דין לירון מנצור מנוהל ע"י עו"ד לירון מנצור .

המשרד בעל מוניטין וצבר אמינות רבה, משרדנו בעל התמחות ייחודית במגוון תחומי המשפט האזרחי-מסחר, דיני משפחה וענייני מעמד אישי, צוואות וירושות, מקרקעין, ודיני עבודה.

עו"ד לירון מנצור בעלת תואר ראשון במשפטים (LL.B) מרצה לשעבר לדיני תכנון ובנייה במכללה האקדמית להנדסה לטכנולוגיה ת"א.

המשרד פועל  ללא רבב תוך מתן יחס אישי ואמפתי לכל לקוח, זאת לצד מקצועיות בלתי מתפשרת.

אנו מייצגים ומנהלים הליכים בכל הערכאות המשפטיות ופועלים לפשרות מחוץ לכותלי בית המשפט, כל זאת תוך שימוש מגוון בתשתיות המקצועיות שברשותנו.

פועלו של המשרד מושתת על אבני יסוד של מקצועיות, תחרותיות, ליווי אישי ומקצועי, אחריות ונאמנות ללקוחותיו.

אני מאמין

כשבחרתי לעסוק בדיני משפחה, היה לי ברור שאני נכנסת לעולם עמוס באמוציות ואינטריגות. דיני משפחה הם שדה משפטי שהביטוי "רכבת הרים" נאמר עליו בלשון המעטה. בין אם מדובר על סכסוך גירושין עם ילדים, ובין אם על מאבק ירושה בין אחים, ובין אם בכל מחלוקת משפטית אחרת המתנהלת בתוך הבית.  

כעורכת דין לדיני משפחה, הלקוחות שמגיעים אלי מצויים כמעט תמיד בטלטלה. כעס מהול באכזבה ופחד שזור במתח. מחשבות על נקמה אינן נדירות, וגם דיכאון וחרדה הם שכיחים.

אני מאמינה שתפקידי מחייב אותי מצד אחד להקשיב ולהכיל, ומצד שני להציע פתרונות. אני מאמינה בפתרונות אמיתיים, כאלה שיש להם יסודות בקרקע. אני מאמינה בפתרונות אשר מתייחסים לעבר, אך חשוב מכך – צופים פני עתיד.

זכרו, הורים שמתגרשים ימשיכו להיות הורים לילדיהם המשותפים גם ביום שאחרי, ואפילו סכסוך צוואה קשה לא מנתק קשרי דם בין אחים ואחיות.

כעורכת דין בדיני המשפחה אני מאמינה שעלי להקשיב ולא רק לשמוע. עליי לזכור תמיד שכל משפחה היא עולם ומלואו ושכל סכסוך משפחתי שונה מקודמו.

אני מאמינה שעליי לנתח בעבור לקוחותיי את המצב מבחינה משפטית, ושעליי לפרוש בפניהם את מלוא הנתיבים האפשריים. כמו כן, אני מאמינה שיש לבכר את הפשרה וההסכמה. אני מאמינה בהסכמים, ולכל הפחות בניסיון אמיתי להגיע אליהם. אני מאמינה שאין להכניס את הילדים לתוך הסכסוך, ויודעת כיצד לנהל דיאלוג הגון מול הצד השני.

שימו לב, כולם יודעים איך נכנסים לבית משפט, אבל אף אחד לא יכול לצפות כיצד ההליך יסתיים. יתרה מזו, וכאן הנקודה החשובה – פעמים רבות נקיטה בהליכים משפטיים תסתיים בסופו של היום באותה נקודה אליה היה אפשר להגיע בהסכם. לעתים, כמעט בלי ניואנסים. תוצאה זהה ללא הטרחה, הכאב, הסבל, וכמובן שעם הרבה פחות הוצאות כלכליות. השאירו לכם כוחות ומשאבים גם לימים שיבואו כשהסכסוך יסתיים.  

הגענו לבית המשפט? אל דאגה. אעמיד לרשותכם את מלוא הניסיון והידע המקצועי שצברתי, ואייצג אתכם בכל העוצמה, הנחישות והנאמנות. אני יודעת כמה ההליך חשוב לכם, אני יודעת שחייכם וחיי ילדיכם על הכף. אלחם בשבילכם בכל הערכאות והטריבונלים, ואעניק גב משפטי יציב ואיתן.

עו״ד לירון מנצור

בעלת תואר ראשון במשפטים (B.L.L) ומרצה לדיני תכנון ובנייה בקריה האקדמית להנדסה וטכנולוגיה ת"א. נשואה לאייל ואם לשלושה ילדים, מומחיות ייחודית בתחום דיני המשפחה  ,המקרקעין ודיני עבודה.  בעברה הובילה את הטיפול בתביעות דיני עבודה (לרבות הלנת שכר) ופציעות ספורט במסגרת ארגון שחקני הכדורגל.

עו"ד מנצור דוגלת במתן יחס אישי לכל אחד מלקוחות המשרד. מטפלת במקצועיות מהירות ויעילות רבה מול הגופים הרלוונטיים. שירתה בחיל המודיעין ביחידת 8200.