דיני משפחה

משמורת

משרדנו מעניק ליווי משפטי מקצועי ויעיל בכל נושא משמורת קטינים. משמורת אם, משמורת אב ומשמורת משותפת תלוי רצון ויכולת הלקוח, נסיבות העניין והפסיקות הקיימות.

מזונות

נושא המזונות הוא לב ליבו של מחלוקת בין צדדים. משרדנו מקפיד לנהל הליך שקוף הוגן ויעיל, על מנת להעניק ללקוח את מלוא תשומת הלב, הידע והמקצועיות בעניין מזונות ילדים ואישה.

פירוק שיתוף ואיזון משאבים

משרדנו מעניק ליווי וטיפול משפטי מלא בהליך פירוק שיתוף דירה/רכב וכל נכס אחר המשותף לצדדים כמו גם מערכת שלמה של איזון משאבים בין הצדדים לקראת פרידה ו/או גירושין.

גירושין

משרדנו מייעץ מלווה ומטפל בכל הליך הגירושין בבית הדין הרבני, לרבות הגשת תביעות, כתבי הגנה וייצוג בבתי הדין הרבניים השונים, תוך שימת דגש על רגישות העניין, הדיסקרטיות המתחייבת.

הסכמי ממון

משרדנו מטפל מלווה ועורך בצורה יעילה, מהירה ודיסקרטית הסכמים שונים, לרבות הסכמי שלום בית, הסכמי גירושין ,הסכמי ממון, על מנת להקל על צדדים לסכסוך .

צוואות וירושות

משרדנו עורך צוואות על כל סוגיהן, באופן מהיר יעיל ודיסקרטי, תוך שמירה על אינטרס המצווה ורצונותיו. המשרד מטפל בצו קיום צוואה וצו ירושה מול רשם הירושות.

מזונות ילדים

גירושין בין הורים לילדים עד גיל 21 דורשים הכרעה בנוגע למזונות. במתווה הקלאסי מדובר על סכום חודשי אשר משולם על ידי האב, מתוך מטרה לסייע לאם מבחינה כספית בגידול הילדים.

מזונות אישה

מזונות אישה הם מזונות אשר כל אישה זכאית להם מתוקף נישואיה לבעלה. על פי סעיף 2(א) לחוק לתיקון דיני משפחה, "אדם חייב במזונות בן-זוגו לפי הוראות הדין האישי החל עליו"

הסכם גירושין

הסכם גירושין הוא הסכם אשר במסגרתו מתגרשים מחליטים על הסוגיות השונות הכרוכות בפרידתם, לאחר ניהול מו"מ מחוץ לכותלי בית המשפט או בית הדין הדתי.

הסכם שלום בית ולחילופין גירושין

כעורכת דין המתמחה בדיני משפחה, אני נתקלת פעמים רבות בסיטואציות בהן אני מזהה שהפור לגבי הפרידה עדיין לא נופל במלואו. בין אם הצדדים אומרים לי זאת מפורשות, ובין אם הדברים עולים במקביל לגיבוש האסטרטגיה הנכונה לגירושין.

ידועים בציבור

לא כל בני הזוג בישראל מעגנים את קשריהם בחתונה מתחת לחופה. נהפוך הוא. יותר ויותר זוגות, לא רק "בפרק ב", מעדיפים לחיות יחד כידועים בציבור.